• Biogen T opakowanie 1kg

Zawierający probiotyk preparat dla wszystkich ras, i grup wiekowych trzody chlewnej. Stosowany do pasz.


Skład i działanie:

W skład Biogenu T wchodzą szczepy liofilizowanych mikroorganizmów probiotycznych Lactobacillus acidophilus D2/CSL CECT 4529, Enterococcus faecium NCIMB 11181, Pediococcus acidolactici ATCC 8042, Lactobacillus casei ATCC 7469. dobranych w ściśle określonych proporcjach i tworzących układ symbiotyczny. Zawiera również witaminy, mikro i makro elementy oraz dodatki: [4.1.3], [11.1.3], [11.4.1].

W 1 gramie preparatu znajduje się 4,8 x 1010 CFU.


Sposób stosowania:

Biogen T stosuje się do pasz:

  • prosięta 1 kg na 1 tonę paszy
  • pozostałe grupy 0,5 kg na 1 tonę paszy
  • lub indywidualnie 1 gram na 1 sztukę dziennie


Efekty stosowania:

Kompozyt mikrobiologiczny przywraca i utrwala właściwy i korzystny dla trzody układ różnych grup fizjologicznych mikroorganizmów. Łagodzi stresy, pobudza perystaltykę jelit, polepsza resorpcję tłuszczów, wapnia, fosforanów i soli żelaza, aktywizuje metabolizm aminokwasów i wydalanie toksycznych związków oraz dostarcza organizmowi witamin z grupy B i K.

W konsekwencji w sposób istotny ogranicza choroby biegunkowe i upadki , szczególnie u młodzieży oraz schorzenia wynikające z zatruć paszami zawierającymi nadmierną ilość grzybów chorobotwórczych.

Wysokoskoncentrowany preparat witaminowo-mineralno-aminokwasowy znajdujący się w preparacie Biogen T zapewnia pokrycie dodatkowego zapotrzebowania trzody chlewnej na witaminy, makro i mikroelementy, węglowodany oraz aminokwasy, niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu w warunkach zwiększonej produkcyjności i zmniejszonym zużyciu pasz. Preparat BIOGEN-T dostarcza do organizmu świń naturalne i aktywne biologicznie substancje o silnym działaniu bodźcowym, przez co wyrównuje zaburzenia w przemianie materii, jakie powstają w wyniku oddziaływania czynników stresowych takich jak: transport zwierząt, niewłaściwe żywienie, złe warunki środowiskowe, przepędy, wystawy, ciąża, odsadzenie od matek, choroby, szczepienia i inne.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Weryfikacja

Biogen T opakowanie 1kg

  • 75,00zł

  • Bez podatku: 69,44zł

Produkty powiązane

Biogen T opakowanie 5kg

Biogen T opakowanie 5kg

Zawierający probiotyk preparat dla wszystkich ras, i grup wiekowych trzody chlewnej. Stosowany do pa..

350,00zł Bez podatku: 324,07zł

Tagi: świnie, prosiaki, warchlaki, świnia, trzoda chlewna, dla świń, dla trzody chlewnej, probiotyk, do paszy